archiwizowanie dokumentów, polecicie ?

archiwizowanie dokumentów, polecicie ?

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

kuBawodzu

Posty: 3

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie trudny kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

czes212

Posty: 9

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

propek1

Posty: 12

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

szymon2626

Posty: 15

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

dzaman

Posty: 5

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

pawel253

Posty: 9

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odnajdziesz na dużo portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

MBsmoke

Posty: 7