Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Macie może jakieś ciekawe pomysły na organizację dnia sportowego w szkole? Rok po roku mamy takie same rozgrywki i tak się zastanawiamy co takiego wprowadzić, by jakoś to odmienić, coś innego zaproponować? Może pod tym kątem kogoś zaprosić, zrobić jakieś warsztaty, pokazy, coś w tym stylu? Może macie jakieś świeże pomysły, jeśli tak to dajcie znać, chętnie skorzystamy z podpowiedzi.

Yuri20

Posty: 1

 
Jeśli szukasz jakichś atrakcji dla dzieci, czegoś wyróżniającego to można się zdecydować na pokaz freestyle piłkarskiego Dawida Krzyżowskiego (https://www.dkfreestyle.pl/). Piłka nożna wiadomo, że wśród dzieci jest bardzo popularna a takie triki z piłką świetnie się ogląda. Dla najmłodszych na pewno będzie to ciekawa propozycja i będą się dobrze na takim pokazie bawili. Jak dla mnie będzie to faktycznie dobra opcja.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Tak naprawdę dla dzieci warto będzie organizować ciekawe warsztaty, w których dzieci nie tylko będą widzami, ale będą mogły się także czegoś nauczyć. Takie wydarzenia są przez najmłodszych bardzo pozytywnie odbierane i postrzegane więc to może być sposób na to, by także u dzieci budzić jakieś zainteresowania więc to również warto będzie wykorzystać.

090913123

Posty: 2

 
Pokazy trików z piłką to faktycznie świetna opcja, jednak piłka jest u nas tak bardzo popularna, że dzieci na pewno będą tym zachwycone, tylko też warto mieć kogoś kto faktycznie ciekawy pokaz będzie w stanie zaproponować. Temat do łatwych nie należy, a myślę że tutaj umiejętność współpracy i potem może dla dzieci jakieś warsztaty, tak by nie było to tylko sam pokaz.

pawel253

Posty: 3

 
To jakie atrakcje dla gości imprez organizować w dużej mierze musi być uzależnione od tego jaką organizuje się imprezę. Warto faktycznie mieć kogoś kto za taką imprezą będzie stał, będzie odpowiadał za organizację i zaplanuje wydarzenia, które będą atrakcyjne dla uczestników.

namok

Posty: 4

 
Na pewno pomysłów na atrakcje różnych imprez jest bardzo wiele. Dużo różnych opcji się realizuje więc warto będzie szukać także osób, które będą w stanie taką imprezę poprowadzić i zapewnić uczestnikom atrakcje, które ich zainteresowanie będą wzbudzać. W przypadku takich firmowych imprez warto tematycznie powiązać atrakcje z własną działalnością.

Blitz55

Posty: 10

 
Powiem szczerze, że tych różnych imprez organizuje się tak wiele, że trudno będzie uczestników czymś zaskoczyć. Faktycznie wymyślenie takich atrakcji, które daną imprezę będą wyróżniać może się okazać trudne. Warto może iść w kierunku czegoś co będzie pozwalało także uczestniczyć w tych pokazać, wydarzeniach tym osobom, które w danym spotkaniu będą brały udział.

yetisize

Posty: 18

 
Mogę potwierdzić, że to co jest w stanie zaprezentować Dawid Krzyżowski pozwala dzieciom patrzeć z otwartymi buziami (https://www.dkfreestyle.pl/). Świetne triki z piłką, a wiadomo, zę piłka u nas jest bardzo popularna więc tym samym takie pokazy świetnie się sprawdzają. Dzieci były także bardzo zadowolone potem z prowadzonych warsztatów, gdzie uczyli się robienia takich trików, na pewno fajna propozycja.

MisiekKce

Posty: 5

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o firmowe spotkania to warto poszukać czegoś co sprawi, żę goście będą zaskoczeni takim wydarzeniem. Jeśli będzie to jakaś impreza zewnętrzna to zaskoczenie uczestników nietypowymi wydarzeniami może sprawdzić, że odbiór takiego wydarzenia będzie faktycznie pozytywny. Warto o tym pamiętać i faktycznie z takich możliwości jeśli się pojawiają skorzystać.

MisiekKce

Posty: 6