klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Hej, czy możecie mi podpowiedzieć, czy inwestycja w implanty faktycznie się opłaca i gdzie robiliście? Na co zwrócić uwagę, jeżeli już się podejmuje taką decyzję?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Sam borykam się z problemem bruksizmu to strasznie ciężko się leczy. Diagnostyka to jest absolutna podstawa.

Klara323

Posty: 6

 
Dopasowane kolorystycznie wypełnienia tylko i wyłącznie, bo w przeciwnym wypadku dziwnie to wygląda. Ja przy myciu zębów nawet widziałam różnicę i musiałam zmienić.

pawel253

Posty: 8

 
Jak potrzebujesz naprawdę białych zębów to polecam licówki kompozytowe, albo ceramiczne w gabinecie https://kse.dental/. W Toruniu przyjmują przy ul. Ugory 2 i według mnie doskonale sobie radzą. Udostępniają na miejscu diagnostykę, wszystkie metody wybielania. Pomogli mi nawet z krwawiącymi dziąsłami. Dostałam namiar na świetny płyn. Do tej pory regularnie korzystam. Stomatolodzy przykładają się i człowiek naturalnie do nich wraca. Sama lokalnie nie widzę alternatywy dla siebie, jeżeli chodzi o jakość.

Nikuś23

Posty: 4

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

Yymyasui

Posty: 3

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

nowe3434

Posty: 7

 
Nieco tańsze licówki to kompozytowe i też fajnie wyglądają, chociaż ceramiczne bardziej przypominają naturalne zęby. Zobaczysz na przykładzie, jak to wygląda i sobie na spokojnie podejmiesz decyzję.

HaNzo

Posty: 3