czarne sukienki na zimę, jaki butik?

czarne sukienki na zimę, jaki butik?

Mam spory problem. Nie śledzę najnowszych trendów i nie wiem, jakie sukienki na zimę są aktualnie modne. Pomocy!

Nimnerty98

Posty: 1

 
Ja do czarnej sukienki na jesień dobieram duże kolczyki i ładny naszyjnik. Do tego dokładam pierścionek od męża z dużym brylantem – taka stylizacja jest moim zdaniem „kompletna”.

Organiz34

Posty: 14

 
U mnie w mieście jest świetny butik z sukienkami na zimę, lecz na nieszczęście to mała miejscowość i z tego co wiem, to sklep nie wysyła. Rozejrzyj się w Internecie – tam jest wszystko!

znamsienatym

Posty: 8

 
Nie masz się czego bać podczas wyboru sukienki na zimę. Też kiedyś obawiałam się, co powiedzą inni, ale teraz doskonale zdaję sobie sprawę, że to ja mam się w niej czuć dobrze. Kieruj się tą zasadą, a z pewnością dokonasz odpowiedniego wyboru.

szymon2626

Posty: 15

 
Tutaj widziałam ostatnio wspaniałe sukienki ołówkowe na jesień – https://sissi-boutique.pl/sukienki-olowkowe. Nawet jak nie teraz, to założysz je za rok. Inwestycja długoterminowa.

Grabow12

Posty: 4

 
Sukienki ołówkowe na jesień używam bardzo często. Są wystarczająco eleganckie, żeby założyć je do pracy, a przy tym równie nienadęte, aby pokazać się w nich przed znajomymi. Największy dylemat mam z dodatkami, ale staram się po prostu ograniczać ich ilość, gdy mam wyglądać lepiej niż „normalnie” ;)

TomekK

Posty: 3