Beskid Żywiecki, który portal ?

Beskid Żywiecki, który portal ?

Słyszałam od koleżanki, że Istebna to doskonała baza na górskie wypady. Czy możecie to potwierdzić, albo w jakiś sposób zaprzeczyć? Podajcie jakieś linki do lokalnych serwisów informacyjnych. Wielkie dzięki :)

CzarnyBlant

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam dużo znakomitych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam wyśmienicie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

iDoRy

Posty: 4

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, bowiem pod ręką będą spore sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, gdyż pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

090913123

Posty: 3

 
Bywam tam bardzo wielokrotnie, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Zazwyczaj zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

ARTyMM

Posty: 4

 
Koniecznie wejdź na Rysiankę, rozpościera się z tamtego miejsca wspaniały widok na okolicę :) Górka nie jest wysoka, więc każdy powinien dać sobie z nią radę.

MaszMnie23

Posty: 9

 
W sporo miejscowościach można spróbować rzeczy, jakie są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc należałoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

Jasio234

Posty: 2

 
Każdy trafiający na południe Polski powinien odwiedzić Istebna. Pokochałam właśnie tam wędrówki. Cały czas szło się bardzo przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/istebna/, gdzie znajdziesz wiele użytecznych informacji na temat wyjazdu.

Klara323

Posty: 5

 
Cały Beskid Żywiecki to dzisiaj jedna wielka sieć ścieżek, po których bardzo wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo odpowiednie rezultaty.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Black_Riot

Posty: 3