serwis samochodów osobowych Zgierz, proszę o pomoc

serwis samochodów osobowych Zgierz, proszę o pomoc

Jest jakiś dobry serwis, który zajmuje się przeglądami rejestracyjnymi w Zgierzu? Chcę kogoś, kto w razie potrzeby będzie w stanie naprawić mój samochód.

miga

Posty: 1

 
Nie ma problemów ze odszukaniem serwisu, niemniej jednak jest kłopot ze odszukaniem kogoś, kto faktycznie potrafi pojazdy naprawiać. Na nieszczęście, niemniej jednak znalezienie mechanika graniczy z cudem i trzeba o tym pamiętać. Większa część z nich nie ma zielonego pojęcia o tym, co mają robić.

Grabow12

Posty: 5

 
Zlecałem wulkanizacji wymianę opon w Zgierzu, ale nie wiem, co to była za firma. Po prostu jechałem i było ogłoszenie to wstąpiłem. Na miejscu mi wymienili opony, ale to było przed sezonem to ruchu zbyt dużego jeszcze wtedy nie mieli. Nie wiem jak to dzisiaj wygląda.

12erBis

Posty: 6

 
Polecam serwis samochodów dostawczych w Zgierzu https://stacja-zgierz.pl. Znają się bardzo dobrze na wszystkim i chętnie pomagają. Dla mnie to specjaliści, dlatego zawsze do nich jeżdżę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem naprawami, jakie wykonują.

Sohinyh

Posty: 3

 
Nasza firma korzysta z serwisu samochodów ciężarowych w Zgierzu i robią wszystko naprawdę w pełni profesjonalnie. Mają też stanowiska na różne samochody, dlatego każdy znajdzie tam coś należytego dla siebie. Zatrudniają mechaników, którzy mają niesłychanie spore obeznanie we wszystkich naprawach. Polecam wszystkim.

andrew66

Posty: 9

 
Byłem na jednej ze stacji diagnostycznych w Zgierzu i tam ze wszystkim sobie niezmiernie dobrze poradzili. Muszę zbadać na rachunku gdzie to było, bo akurat byłem przejazdem.

Spirek

Posty: 2