okna świdnica, szukam !

okna świdnica, szukam !

Czy opłaca się instalować rolety na zewnątrz? Nie za niesłychanie wiem coś o tym. Czy trzeba niszczyć elewacje? Zależałoby mi żeby jednak było to nieinwazyjne.

eGall

Posty: 2

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie sprawiają mi problemów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

Squel

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, jakie mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i faktycznie są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy niesłychanie dużo na grzaniu.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na liczba komór. Okna to okna i już. Obecnie jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to odszukałem firmę, jaka miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Klara323

Posty: 4

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, która działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

NHL-USA

Posty: 6

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka bardzo dużo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, dlatego wolę znaleźć okna w dobrej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

Penio

Posty: 16

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

elimatis

Posty: 13

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, albowiem przez nie ucieka niesłychanie sporo ciepła, co oznacza, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, dlatego wolę odszukać okna w porządnej cenie i z niesłychanie dobrymi parametrami.

Nikuś23

Posty: 13