dom z bali projekt, poszukuję

dom z bali projekt, poszukuję

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać poprzez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

PaweL

Posty: 1

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

miko_poz

Posty: 7

 
Podobają mi się współczesne domy z bali, lecz na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Klara323

Posty: 5

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się niezwykle niskie ceny.

oliverek56

Posty: 7

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Agaaa56

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

namok

Posty: 8

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

miasto13

Posty: 8

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niesłychanie, lecz to niesłychanie zaspokojony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

azbee

Posty: 2

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

Marioleczka

Posty: 3