ubezpieczenie mieszkania Gdynia, proszę o pomoc

ubezpieczenie mieszkania Gdynia, proszę o pomoc

Czy agencja Tusiewicz od ubezpieczeń jest Wam słynna? Korzystaliście z ich oferty? Mam zamiar się z nimi skontaktować się nie za niezmiernie wiem czy będzie pożądane byłoby?

czesława34

Posty: 1

 
Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Gdyni Podgórze jest tutaj
https://tusiewicz.com.pl. Zawsze korzystamy z całą rodziną z ich oferty i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

MisiekKce

Posty: 5

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Marioleczka

Posty: 4

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Meryk87

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Jasio234

Posty: 3

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i które później mamy z tego zyski. Niekiedy dopłaci się sto zł na rok, a ma się o dużo wyższe ubezpieczenie. Należałoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Yuri20

Posty: 4

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Czasami dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o wiele lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

labuh

Posty: 2

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

czartuś34

Posty: 10