Meble kuchenne na wymiar Gdańsk

Meble kuchenne na wymiar Gdańsk

Czy jesteście zadowoleni z zamówionych mebli na wymiar, czy mieliście jednak jakieś problemy aranżacyjne?

Jojojo4

Posty: 1

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

legia55

Posty: 12

 
Potwierdzam. Zamawiałem u nich od razu sprzęt AGD do mebli kuchennych, więc pełna aranżacja kuchni wchodzi w grę, nawet z uzupełnieniem drobnych braków technicznych po innych wykonawcach.

hejoo45

Posty: 15

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

zenek744

Posty: 5

 
No właśnie Lowen robi wszystko, nie tylko meble kuchenne, ale szafy, biblioteki, co chcesz. Według mnie właśnie takiego producenta powinieneś szukać, bo zawsze po jednej realizacji przychodzi pomysł na kolejną, a tak masz przynajmniej spójność aranżacyjną.

Jasio234

Posty: 2

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Jasio234

Posty: 3

 
Jednak, jak producent robi też pełne wykończenie pod klucz nieruchomości to współpraca bardziej się opłaca.

korasek

Posty: 6

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

Jasio234

Posty: 4